Translate

follow me on FACEBOOK

Wednesday, 8 May 2013

close enough

Uždarau šį blogą geresniems laikams,
paskutinis įrašas, nes kai Tu išėjai, išėjo ir mano mintys.I would spread the cloths under your feet:
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.


33 comments:

 1. jetus kas nutiko Margarita :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pamaniau, kad geriau daugiau nieko nežadėsiu, ypač dėl to, ko nesugebu išpildyti.. Gal kada nors dar sugrįšiu. Labai tikiuosi.

   Delete
 2. Sekmes tau! Patiko labai tavo veikla, sitie zodziai tokie gilus, kuriuos parasei, jauciasi, jog isgyveni ne pacius geriausius jausmus siuo metu. Laikykis!

  ReplyDelete
 3. visi blogai vis dingsta po truputį. Liūdna://

  ReplyDelete
 4. Labai lauksim sugrįžtant :)
  Tik neištrink blog'o, labai smagu tuos pačius įrašus skaityti vėl iš naujo :)

  ReplyDelete
 5. Kiek pavyko suprasti, tai nebedraugauji su savo draugu, graži pora buvote..

  ReplyDelete
 6. Lauksim grįžtančios. Labai labai. Tik neištrink blogo, visada galėsi grįžti, o grįši tikrai. Laikas viską gydo.

  ReplyDelete
 7. Kad ir kaip banaliai skambėtų laikas gydo žaizdas ir iš tiesų taip yra. Kai mano gyvenime įvyko skyrybos, aš irgi visa tai labai stipriai išgyvenau... ir tada netyčia perskaičiau labai teisingus žodžius: išsiskyrimas ne priežastis nerimauti ir jaudintis, o galimybė - sutikti tikrąją laimę.

  Lauksiu sugrįžtant.

  ReplyDelete
 8. Labai liūdna, kad uždarai blog'ą :( Bet tikiuosi, kad dar sugrįši... :)

  ReplyDelete
 9. :* pasiilgsiu taves! O man patinka mintis, kad kiekviena pabaiga yra kazko naujo pradzia:) su laiku.. lauksim gristancios!

  ReplyDelete
 10. Man nuoširdžiai pasakius visiškai negaila. Su kuo žmogus negali susitvarkyti, tą turi paleisti. Paskutiniu metu gaudavome daug pažadų, tačiau visi jie buvo neišpildyti. Pažiūrėjus į instagramą matydavosi veiksmas ir pan, kildavo mintis, o tai dėl ko šis žmogus negali kažko parašyti. Matomai tai tau buvo kažkokia užgaida, išvykai į Londoną ir baigės užgaidos, kiti žmonės pilnai tai daro ir gyvendami ten, dirbdami darbus ir pan, vien į savo draugus pažiūrėk, kad ir oggibastard, visuomet stebina savo idėjomis, nuotraukomis, nesiskundžia niekuo ir nedalina pažadų, kurių neišpildys. Pagarba žmogui. Kristė ir visi kiti, jie tuo gyvena, o tu ką mokėjai? Tiesiog nufotkinti savo šmutkes, kurios neišsiskiria visai iš kitų šmutkių, tu neturi savo stiliaus, kuri jį iš žurnalų, topshop reklamų :) Ir tie pasiteisinimai, kad nebėra žmogaus, nebėra minčių, bet iš šono pažiūrėjus kur esi kitur užsiregistravus labai jau happy esi :) nusivyliau tavim paskutiniu metu. Sėkmės, atrask save, čia tau nepasisekė. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kad ir kaip būtų liūdna, bet sutinku visiškai su Edita. Didžiausias kartėlis buvo matant tavo instagramo ir feisbuko atnaujinimus.... Buvo mada rašyti pabandei ir išgaravo, ne tau. Bet čia nieko blogo ;) bent pasakei, kad uždarai!

   Delete
  2. Siaubas, kaip galima smerkti žmogų už nieką?... Blog'as - tai ne darbas, tai hobis ir pramoga. Už tinklaraščio rašymą niekas atlyginimo nemoka, tad čia negali būti jokio savęs prievartavimo. Jei nėra ką pasakyti arba tiesiog nėra nuotaikos rašyti, tai ir nerašai.
   Atlyginimas bloger'iui - tai komentarai, kuriuos tikrai mažuma varginasi parašyti... :) O tai, beje, irgi smukdo motyvaciją rašyti dažniau.

   Iš pasakymų apie stiliaus neturėjimą išplaukia klausimas - tai kam tada iš viso čia lankėtės? Jeigu neįdomu, tai galima tiesiog neskaityti, labai paprasta :)

   Bet iš kitos pusės, Margarita, tokie komentarai yra ir didelis komplimentas tau :) Kylant tokioms diskusijoms atrodo, kad kai kuriems tavo įrašų reikia lyg oro. Taip kad apsvarstyk galimybę dalintis savo mintimis ir toliau, gal tai bent kiek praskaidrintų nuotaiką ;)

   Delete
  3. O ką siūlai iš lietuviškų blogų? Vos keli yra, ypoč kur parašyta kažkas, tai ir lankomės... Pradžia buvo gera, bet nuomonė į pabaigą pasikeitė.

   Delete
 11. piktos mergaitės, baikit čia drąskyt akis :) užsipuolėt Margaritą lyg čia būtų jos darbas ar pareiga kiekvieną dieną/savaitę kažką rašyti. čia žmogaus hobis, ką nori, tą ir daro. nu pažadėjo, neištesėjo, ir ką? lyg jūs čia visos būtumėt šventuolės. o kai pradedat lyginti su kitais Lietuvos blogeriais, tai išvis. teisingai prieš tai komentavusi mergina pasakė (vienintelė mintis, kuriai pritariu), kiti savo blogais gyvena, bando pasirodyt, kažko pasiekti, taip sakant, 'prasistumt', o Margarita, kaip supratau, tai darė tik iš gražios idėjos. norėjo su jumis pasidalinti savo įspūdžiais ir išgyvenimais. ir net dabar pasidalino, o jūs čia visos užsipuolėt. žmogaus gyvenimas pasikeitė, tai vietoj to, kad rašytumėt žeidžiančius komentarus, geriau pasistenkit jį suprasti.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū už tokį nuoširdų komentarą. Pasakei viską, ką ir būčiau pati parašiusi. Labai džiaugiuosi, kad yra tokių supratingų merginų. Bučkis !

   Delete
 12. Na lauksiu, Margarita, tavo blogo atgijant :*
  Nes tikrai turi rasymo gyslele ir visad jau kaip minejau smagu paskaityt.

  ReplyDelete
 13. Tikrai pasiilgsiu Tavo irasu:( i asmenini gyvenima nesikysiu bet pati dabar pereinu labai sunku etapa po 7 metu draugystes, gal bus geriau o gal viskas jau baigsis. Skausmas neapsakomas, o ji islaikyt viduje nerodant aplinkiniams dar sunkiau. Stiprybes Tau (hug)

  ReplyDelete
 14. nei silta nei salta jau, o buvo momenciuku, kai sirdute spurdedavo pamacius, jog yra irasas. Iki.

  ReplyDelete
 15. man irgi purdedavo pamacius, jog yra irasas:) Marga, esi labai idomi, nenustok rasyti ! kaip kazkas ir sake, laikas gydo zaizdas, lauksime sugrystant :)

  ReplyDelete
 16. rasymas yra tikrai gera terapija, gali rasyt apie belenka, jei zmogus idomus ( kaip tu), tai gali nors apie snargliu tipus ir spalvas rasyt, vistiek bus idomu :)

  ReplyDelete
 17. Susitaikyk su juo. Juk grįžai į Lietuvą, taip ilgai draugavote, taip greitai nepeleisk to, ką turėjote..

  ReplyDelete
 18. http://jesuismargarita.blogspot.com/2011/06/we-are-family.html kas nutiko? kur dingo tokia meile?

  ReplyDelete
 19. tiesa, kad ja paliko vaikinas, nes jis mergisius

  ReplyDelete
 20. Viskas yra gerai. Pati buvau savo ir pristabdžius ir galvojau trinti. Tai tiesiog asmeninė pramoga ir tiek. O dėl sunkių akimirkų- kiekviena akimirka tave tiesiog brandina ir ją priimk kaip sunkią, bet vienok pamoką.
  ir p.s. koncentruokis į tai kas teigiama, kiekvienoje situacijoje yra kas nors, kas išeina į gerą arba parodo kur eiti.

  Vienaip ar kitaip, patiko man komercinis blogo tipažas tuo labiau, kad pačiai laiko nelikdavo ieškot anei priemonių anei rūbų, o pavėzot į svetimą spinta būdavo smagu :)

  ciao ;)

  gabrilea.wordpress.com

  ReplyDelete
 21. Aš vis dar laukiu sugrįžtant :) Tikiuosi, Margarita, tau sekasi geriau.

  ReplyDelete
 22. sveika, apsilankyk theageofcharm.wordpress.com

  ReplyDelete
 23. Ar dar mintys negrįžo? :)

  ReplyDelete
 24. MARGARITA GRISK :(

  ReplyDelete
 25. Kelnės nuostabios! Mano draugė norėjo tokių kelnių, bet rado tik panašias.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...