Translate

follow me on FACEBOOK

Thursday, 6 September 2012

wider view

Sveikos ir sveiki !
Po truputį vėl įsivažiuoju ir grįžtu prie rašymo. Šį kartą turiu daug naujienų, tad neapsiribosiu vien derinukais. Skubu pasidžiaugti savo gautu objektyvu. Labai džiaugiuosi, nes tai vienas pirkinių, kuris tikrai buvo reikalingas ir žinau, kad užsilaikys ilgai. Turint šauniausią "įrangą" rašymui ir blogo pildymui, noris kuo dažniau čia apsilankyti ir nustebinti skaitytojus įvairiais vaizdais, bei tekstais.
 Taip pat džiaugiuosi "Blogeriu rinkiniu" gautu iš MD. Gavau drobinį maišelį, su ženkliukais, užrašų knygutę ir štai tokias vizitines, kurios mane tiesiog pakerėjo. Atrodo tiek nedaug reikia, kad žmogui sukeltum šypseną. Dėl to labai dėkoju MD komandai už visas suteiktas galimybes ir dovanas.

Kalbant apie rudenį, buvo daug prašymų parodyti savo must-have ir planuojamus arba jau įsigytus drabužius. Vakar negalėjau praeiti pro megztuką, kurį nugvelbiau Zaroje, tad šį parodysiu. Iš tikrųjų, taupau pinigus, kad galėčiau "GERAI" apsipirkti Londone, tad stengiuos po parduotuves nevaikščioti. Kai tai atliksiu būtinai parodysiu ką nusipirkau. Iš tikrųjų tiek visko daug gražaus yra, taip visko noris. Didžiausia nesamonė, kuri nustebino blogąja prasme tai pasikeitusios kainos Zaroje. Nežinau, ar tai dėl geresnės kokybės drabužių ar dėl išskirtinų modelių, bet tuoj tai taps sunkiai prieinama paprastiems žmonėms, turintiems minimalias išlaidų normas.

Jau mažai beliko man čia toje Lietuvėlėje, tad stengiuos kuo prasmingiau išnaudoti laiką. Šį kartą papasakosiu apie , turbūt, visiems labai gerai žinomą spot'ą Studio 9. Tai puiki vieta, su savitu, bei jaukiu interjeru, kur laukiami, ne tik jauni, bet ir vyresni žmonės. Džiugu dėl to, kad ten niekuomet nesutiksi tokios publikos, kuri renkasi "prie kioskelių" ir kitokių prasto lygio vietų. Čia visada malonu valgyti, pasibūti su draugais ir šiaip ateiti į kokį vakarėlį. Gal pietauti čia kasdien ir dažniau brangoka, tačiau retkarčiais apsilankyti tikrai rekomenduoju. Padavėjai labai malonūs, maistas ir gėrimai skanūs, aplinka žavi.


Kitą įrašą pasidalinsiu patarimais apie įvairias "voneles" kūnui, rankoms, nagams. Dabar renku medžiagą, turiu dar neišbandytų receptų, tad noriu viską sukaupti, apibendrinti ir parašyti :)


Taip pat nepamirškit užsukti į mano išparduodamų drabužių spintą. Ją papildžiau keliais drabužiais. :) Ją rasite čia

Kadangi neturėsiu galimybės dalyvauti Blogerių blusturgyje, šį sekmadienį ( Rugsėjo 9d. ) Dalyvauju paskutinį kartą, tad jei bus norinčių kažką įsigyti iš manęs pigiau, nei visuose tinkluose, maloniai kviečiu užsukti :)

27 comments:

 1. Ei, dabar dar su didesniu nekantrumu žiūrėsiu į savo pašto dežutę laukdama MD rinkinuko! Pavydžiu baltu pavydu :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jau greitai gausi :)
   Tikrai labai mielas rinkinukas. Lauksiu taviškio įrašo su juo :D

   Delete
 2. man zara nepatinka:/ pirma del kainu, antra del to, kad visi turi ta pati, jei tik nusiperki kazka is ten.. bet si megztini jau maciau tarpkitko siandien oro uoste, dar nuziurejau!:D
  o blogerio rinkinukas koks nuostabus!!! labai labai fainos korteles:* ir studio 9 man patinka, buvau kelis kartus tai labai atmosfera tiko:) ir rudeniui jau ir as pradejau pirkt,gaila nemegztinius:D kai tiek daug prirasai,tai sunku komentuot,nes vis kazka pamirstu:**

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kad ir kaip norėčiau pasakyti, kad ir man nepatinka - negaliu. Visuomet ten atrandu "tobulai" sukonstruotą drabužio modelį, nes dažnai išsirenku kokį ir vis skundžiuos : galėtų būti kitos spalvos, galėtų čia šito nebūti ar čia galėtų būti tas ir tas" :D
   O megztuką aš radau visai užkištą kažkur į parduotuvės gilumą.. :D
   Gerai, dabar rašysiu viena tema, kad būtų lengviau :D***

   Delete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Naktį tas rašantis manikas būsiu aš, mieloji ;-** :DD

  ReplyDelete
  Replies
  1. nieko, pasikalbėsi su "savimi" nes sąskaitos neturiu, o ir greity metu būsiu nepasiekiama :D :**

   Delete
  2. Tada majakinsiu. Reikia žadintuvą 4val užsistatyt ryto... Kad nepramiegotum visos dienos! :D*

   Delete
  3. ak, kokia tu maloni !!! :*

   Delete
 5. Būtų smagu, kad prieš publikuodama įrašą sutvarkytum skyrybą. Kelios klaidos viename sakinyje nėra madinga.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Būtų smagu, kad prieš kritikuodama pasirašytum vardą. Anonimiškas rašymas nėra madinga.
   Skyrybos niekada nemokėjau, dedu kablelius pagal intonaciją ir nematau tame nieko blogo. :)

   Delete
 6. Tavo nagai ir rankos labai gražiai atrodo.
  Būtų tikrai įdomu sužinot kaip rūpiniesi nagais :)

  Mmm, maisto nuotraukos žadina apetitą :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Koks mielas komplimentas, ačiū :)
   Jau greitai parašysiu tokį įrašą :)

   Delete
 7. Super fotkes.del kainu zaroje ojjj kaip sutinku!:(( pati galvojau apie si mergztuka,gal dar nusipirksiu, laukiu outfito su juo:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aciu :)
   Jau greitu metu pasirodysiu ;)

   Delete
 8. Pats geriausias lietuviskas bloga's :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. kaip malonu girdėti tokius žodžius. Ačiū labai :)

   Delete
 9. Norejau paklausti kur ryt tas blusturgiss vyks? noreciau apsilankyt :)

  ReplyDelete
 10. Gal mūsų požiūris į "paprastus" žmones ir skiriasi, bet mano nuomone, jie niekada ir negalėjo apsipirkti tokioje parduotuvėje kaip Zara.:) Įsivaizduok žmogų, uždirbantį minimalią algą: jei pirktų Zaroje, turbūt su vienom kelnėm ir megztiniu turėtų visus metus ir pravaikščioti.:)
  Na, čia tik pastebėjimas.:) Šiaip esu didelė tavo blogo gerbėja! Laukiu kitų įrašų.:)

  ReplyDelete
 11. Kodėl jaukiausios ir fainiausios vietelės būtinai turi būt tik Vilniuj !! :D

  ReplyDelete
 12. norėjau pasakyt, kad esu nesireiškianti skaitytoja. Nedažnai komentuoju, bet visada skaitau tavo blog'ą. Atradau jį senokai, bet labai džiaugiuosi. Esi tikrai šauni, graži ir stilinga. Taip ir toliau! ;)))

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...