Translate

follow me on FACEBOOK

Saturday, 22 September 2012

i am building and living and dreaming

Atrodo turiu papasakoti tiek daug visko, bet kai reikalai sukasi apie minčių perteikimą čia, jos ima ir išblėsta, lyg būčiau tuščias balionas. Na, o gyvenimas tikrai įdomus išvykus. Gimtuosiuose namuose (Lietuvoje ) aktyvėja įvairios bendruomenės, renginiai, į kuriuos "mirk gyvenk" norėčiau nueiti, bet... Taipogi sulaukiau pasiūlymo išbandyti Adorebox nemokamai. Projekto įkūrėjas man parašė asmeninį laišką į el. paštą, bet GREIČIAUSIAI išsigandęs mano emigrantiško atstumo dingo be žinių. :D
Aš judu toliau, ieškausi darbo, lankausi darbo pokalbiuose ir dabar galiu drąsiai palyginti Lietuvos ir Anglijos darbdavių tikslus ir siekius. Po vieno pokalbio buvau labai nustebus, kuomet kabinete buvau ne viena, o dar 10 kandidatų. Viskas buvo labai panašu į žaidimą : lipdukai su vardais, filmukai per projektorių, įvairių situacijų apžvalgos ir savo įgūdžių demonstravimas. Papasakojus apie tai draugei, išgirdau labai protingą mintį  : "Lietuvoje darbdaviai, dažniausiai, ieško darbo jėgos". Galbūt ir taip. Čia darbdavys siekia surinkti kuo tinkamesnį kandidatą, kuriam darbas būtų malonumas, kolektyvas atstotų draugus ir šeima ir pats žmogus būtų motyvuotas, norėtų kilti laipteliais į viršų ir išlikti ilgai darbo vietoje. Kažkaip tokios temos man visai nebūdingos, tad nukrypstant nuo tokių formalumų parodysiu ką įsigijau šiomis dienomis.
Mano naujoji Zara rankinė. Iš išorės, pačiupinėjant atrodo patvari ir kokybiška, tad tikiuosi atitinkamai ją prižiūrint išlaikysiu ją ilgam. Nežinau, ar suaugau, ar tiesiog pavargau nuo daiktų, bet po truputį imu atsikratyti visų savo "kopijų". Tiesa, prieš porą dienų pardaviau savo CELINE rankinę, kuri buvo paskutinė, neoriginali rankinė mano garderobe. Pamąsčiau : geriau turėsiu paprastesnę, bet jausiuos užtikrintai, be jokių abejonių " Ar žmonės atkreipia dėmesį, kad ji neoriginali ?"


 Šluoju Primarko "gėrybes". Namų apyvokos daiktus ir aksesuarus ten pirkti LABAI apsimoka. Visų pirma dėl labai mažos kainos, patrauklios išvaizdos ir gana ilgo išliekamumo. Arba tiesiog žmonės, mokantys saugoti daiktus, džiaugsis jais ilgiau. Su mielu noru perku visokias smulkmenas savo kambario dekorui, kad būnant jame akys vis užkliūtų už kokios detalės ir paslapčia džiaugtųsi jai tinkama vieta.
 Populiaroji plaukų gumytė su "metaliuku". Iš tikrųjų, labai retai rišuosi plaukus. Dabar susirišus žinosiu, kad galvoje kažkas žybsi, pagyvina "pony tail" ir neatrodo labai paprastai.
O čia mano jau nupasakotas, tobulasis stalas iš IKEA, kurį susisukau savomis rankomis :D
Iš jo pasidariau puikų grožio kampelį. Dar vis laukiu daiktų iš Lietuvos, kurie netilpo į lagaminą. Šiuo atveju šepetėliai nebeturi tobulosios vietos tarp kavos pupelių, o kosmetika vietos lentynėlėse ir stalčiukuose. Viską, ko reikia mažiau laikau maišuose, nes jei užsiversčiau kambarį daiktais, nė kojos nebūtų kur padėti. Aišku, toks būdas nėra labai protingas, nes norint surasti tam tikrą daiktą prireikia daug daug laiko. Tenka priprasti prie pačių "neįprasčiausių" sąlygų. Kaip laikote savo daiktus Jūs ? pasidalinkite nuorodomis komentaruose :)


rinkinukas, kurį nugriebiau per Londono mados savaitę.

 Taip ir gyvenu. keletas akimirkų iš mano pasivaikščiojimų ir šmirinėjimų aplink. Nuotraukas iš instagramo. jei jį naudojate ir Jūs, mane rasite nicku MVICST

30 comments:

 1. Oho, gumytė tai nereali!! Kiek kainuoja toks daikčiukas? ;OO

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, ir man ji labai patiko :)
   būtent ši kainavo 2 svarus, bet yra ir brangesnių, bet jos jau didesnės ir storesnės. Kadangi mano uodegytė būna labai plona, pasirinkau siaurą metaliuką, kad atrodyčiau daug maž proporcingai.. :D

   Delete
 2. Margarita, kaip visuomet atrodai nepakartojamai! Daiktai kuriuos įsigyjai, ko gero visi, neišskiriant nei vieno sukėlė mano susidomėjimą. Linkiu sėkmės įsiliejant į naują gyvenimą! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū :) Labai malonu girdėti tokius žodžius. Aš vis tyliai pasiskaitau tavo įrašus ir gėriuosi tavo mintimis. Moki įtraukti į tekstą ir palikti kažką po jo :)
   Ačiū už linkėjimą. Man jis labai pravers :)

   Delete
 3. Viskas laaaabai miela ir grazu! Jau isivaizduoju kokie jaukus tavo namai :)
  Pritariu E - gumyte fantastiska:)

  Followinu per Instagraaam !

  ReplyDelete
  Replies
  1. ačiū, tokią aplinką stengiuos sukurti !
   gal kai šiek tiek daugiau įsikursiu, pabandysiu įkelti savo naujojo kambario nuotraukas ir parodyti kaip įsikūriau :)

   Delete
 4. Didelės sėkmės tau darbo paieškose ir prisijaukinant Londoną. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai Tau ačiū, jos man tikrai prireiks :)

   Delete
 5. Margute, kaip aš siaubingai tavęs pasiilgau. Atrodo išvažiavus į UK pradėjai gyventi visiškai kitą gyvenimą nei tą, kurį buvai įpratus gyventi LIetuvoje. Bet šiaip džiaugiuosi dėl tavęs (ir ypatingai viso to kopijų reikalo, manau ne tau vienai reikia reabilituotis nuo šio blogo įpročio). Kad ir kaip Tavęs pasiilgau, skaitant visa, kas vyksta, matau, kad gyveni nuostabiai puikiai, o tai ir yra svarbiausia ;* atrodai žiauriai laiminga :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi blem Kotryna ! Ir aš jau tavęs beprotiškai išsiilgus, visų mūsų juokelių ir juokų ir labai "prasmingų" dienelių. Žinai apie ką aš.. :D
   Kas liečia kopijas, aš vis seilę varvinu ir kesinuosi į tavo CELINE, bet kažkas stabdo, tad turbūt ji atiteks kažkam, kam tikrai labiau jos reikia. Bet jau toks anos grožis, net žandikaulis atvėpo kai pamačiau.. :D
   Iki visiškos, pilnos ir begalinės laimės dar šiek tiek trūksta, bet praėjus tikram laiko tarpui - tokia būsiu. :*

   Delete
 6. Tu ir tavo irasai skleidzia kazkokia siluma ir jega, kuri tiesiog traukia sugrizti pas tave vel ir vel.. sekmes tau! ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Koks nuoširdus ir širdį glostantis komentaras :)
   Labai džiaugiuosi dėl visų savo skaitytojų : senų ir naujai atsiradusių. Visi mielai kviečiami čia, į mano blogą :)
   Ačiū už linkėjimus :)

   Delete
 7. Visos nuotraukos labai grazios :) dziugu, kad ir LT yra sauniu blogu :))

  ReplyDelete
 8. Labai įdomus įrašas :) oi pavydžiu (nepiktai/baltai) tau gyvenimo Londone, nes pati labai norėčiau gyventi šiame mieste. Gal kai baigsiu mokslus pavyks?

  Tu labai žavi ir atrodo, jog visai laiminga Londone. O mokslai dar neprasidėjo?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tikrai pavyks, jei būsi pasiruošus ir tavo noras nugalės visus atsiradusius minusus, nors jų gali iš vis nematyti. Tik draugiškas patarimas, patį pagrindą ir pradžią būk ne viena, jei žinoma tai įmanoma. Vienai labai sunku, ypač jei neturi jokių pažįstamų ir nieko kas gali padėti. Taip pat surask pigų bilietą ir apsilankyk čia bent porą dienelių ( jei dar nebuvai ), kad taip pat žinotum daug maž koks čia gyvenimas verda.
   Būčiau su draugu, sėdėčiau išsiviepus iki ausų, nes čia tikrai jauku ir gera.
   O mokslai man tik spalio 1. jau greitai :)

   Delete
 9. Labai fainas įrašas ir gražios nuotraukos, Margarita! Sveikinu su nauja pradžia ir naujais namais - po truputuką kuriantis atsiras ir ta šiluma, ir detalės. Ir dėl sprendimo turėti originalus lenkiu galvą - man vis tokių negerų minčių užeina, kai tiek daug Kinijoj visko pigiai prigaminta..atrodo, kam taupyt šimtą metų, kad nusipirktum tikrą...kita vertus, juk ir nebus "betkaip" pagaminta. ;)

  Greit jungiu instagram ir bandysiu tave rasti ten.

  Ir turiu tokį prašymą, radusi progą, gal aprašytum savo mėgiamiausius blog'us, kas tave labiausiai įkvepia ir t.t.? Pet vieną iš tavo įrašų atradau Mariannan, ir labai patiko. Tad įdomu kokių dar blogų skaitai pati! ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sveika, Monika :)
   Ačiū už komplimentus ir sveikinimus. Kas liečia (-ne )originalius šiandien kaip tik buvau turgelyje kur pilna kokybiškų ir labai gražių kopijų. Akys raibo, bet išgirdus kainą - atsisakiau. paieškosiu kažko originalesnio ir pigesnio.
   O apie blogus - tikrai pasidalinsiu savo skaitomais :)

   Delete
 10. Ak, žavu! Labai viskas gražu ir Londonas!! Mano svajonių miestas jei ne tas oras!! Jei ten būtų oras, kaip Italijoj tai net nedvejočiau!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oras tikrai bjaurus... :((
   As taip pat neatsisakyciau tokio silto oro kaip italijoj ar kur silciau :)

   Delete
 11. haha, man tas pats nutiko, tik ne su adorebox, o su maybelline atstovu :D
  kažkaip gąsdina užsienis tuos Lietuvos atstovus :D
  ta gumytė su metaliuku tai buvo mano pirmas pirkinys atskridus į UK, labai džiaugiuos dabar, nes dažnai nešioju 'pony tail' :}

  ReplyDelete
  Replies
  1. Matyt gaila daugiau lėšų skirti siuntimui...:D
   Aš irgi ja labai džiaugiuos, ner noris dažniau rištis uodegą :D

   Delete
 12. is kuuur pagalvele, kiek mokejai? :o

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pagalvė iš Primark Home, kainavo 4 svarus :)

   Delete
 13. matau, kad viskas po trupti stoja i savo vietas ir gyveni puikiai(daug maz):* labai del to dziaugiuos :)) ir gerai, kad atsisakei kopiju! as visuomet stebiu jei pamatau rankines ar jos tikros ar ne.. tas pats ir su auskarais, apyranke ir t.t. zinau, kad gal kitiem zmonem nerupi, bet as negaliu ju nesiot ir viskas:) naujoji zara rankine nuostabi! tokia elegantiska, puikiai tau tiks:) :*

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kaip miela ir malonu girdėti :**
   Tas kopijų dalykas slidus. Jei mergina neapsikarsčiusi LV, Hermes, d&g ir apsirengusi skoningai, tuomet nelabai atkreipčiau dėmesį ar daiktas originalus ar ne, bet jei jo atrodo pigiai, gariūniškai + raibuliuoja firmų įvairove, tuomet juokinga ir aišku.. Gal kada įpirksiu originalą.. :D

   Delete
 14. Hm, rankinė tai tobula, tikuos, gal ir Vilniaus Zarose ją užtiksiu...
  Beje, jei galima, įdomu, ką studijuoti išvažiavai?;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Gal ir atsiras :) nors anglijos ir lietuvos zaros asortimentas skiriasi.. Studijuosiu reklamą, viešuosius ryšius ir žiniasklaidą :)

   Delete
 15. Isvardink savo kvepalu pavadinimus. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Miss Dior cherie, Chanel coco mademoiselle, chloe love, salvatore ferragamo signorina :)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...