Translate

follow me on FACEBOOK

Friday, 14 September 2012

/

Kad visai neatrodytų, kad dingau iš akiračio ar gyvenu blogai, nusprendžiau pasidalinti šviežienomis iš mano naujojo gyvenimo UK. Gyvenu pas savo giminaičius, kurie daro viską, kad tai man primintų namus ir jausčiausi jaukiai. Esu čia porą dienų, tačiau vis tiek keista girdėti, ryte pro langą sklindančią ne lietuvišką šneką.
Ilgai laukiau to momento, kada pagaliau galėsiu viską iš naujo dėlioti, kurtis savo erdvę. Kraustantis supratau kiek daug visko turiu reikalingo ir nelabai. Tai vis tiek manęs nestabdė ieškotis naujų detalių kambariui pagyvinti, padaryti jaukiu ir savitu. Teko pirkti net ir stalą, kurio visą laiką norėjau. Čia pasitaikė proga nusipirkti tokį už 5 (~25 lt ) svarus :D Kaina labai juokinga, tačiau stalas medinis, baltos spalvos, su sveikomis storomis kojomis. Dabar stovi paremtas į sieną, dar nesudėliotas ir neišpakuotas. Mano super mažame kambarėlyje jam nėra vietos :(Keletas naujų pirkinių, nuo kurių "širdis apsalo" ir kurie trumpam išgelbėjo nuo liūdesio liūno :D  Taip pat pažaidimai su naujuoju objektyvu. Negaliu juo atsidžiaugti. Čia tiek daug pagundų ir "perliukų" apie kuriuos Lietuvoje net nebūčiau pagalvojus, bet griežtai sau bandau sakyti "ne" kol nesusiradau darbo.


29 comments:

 1. Sveika,

  norėjau paklausti ar mokeisi dirbti su fotiku, gilinaisi į jo technines galimybes, ar tik įjungi AUTO režimą ir "pyškini"?
  Šiaip nuotraukos neblogos, bet reikėtų prisiminti, kad objektyvas visko nepadarys, jei tinkamai jo neišnaudosi! ;))
  O pirkiniai nuostabūs - kaip visada! Labiausiai patiko šalikas, toks lengvutis atrodo :).

  Sėkmės!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sveika,
   Mokytis specialiai tai tikrai nesimokiau, prisipažinsiu - ir nemoku taisiklingai fotografuoti. Bet man užtenka to, ką sugebu išgauti. Na, bet ant Auto tikrai nepyškinu, žaidžiu su įvairiomis funkcijomis. :)

   Delete
  2. Siūlyčiau pasidomėti nors truputį, nes turint tokią techniką galima stebuklus daryti. Net pati nustebtum ;))

   Delete
  3. sudominai ! Gal žinai kokių int. svetainių kur apie tai galėčiau pasiskaityti ?

   Delete
  4. http://www.efoto.lt/ siulau sia svetaine :) ir nereikia joku kursu!

   Delete
  5. kaip tik norėjau siūlyti tą patį, kaip ir Daria :)

   Delete
  6. Ačiū :) Pasiknisiu ten ir pasistengsiu kažko išmokti :)

   Delete
 2. o grozi!! paskutinieji trys tai woooooow!!!:)) atimciau as is taves:D:* tiesa, as irgi laaabai norejau peplum sukneles tik raudonos, bet kadangi peplum dabar visur visur, nusprendziau pasuot ties siuo pirkiniu;/ o siaip tu zvakiu ir pas mane pilna, jos tokios kvapnios ir visas kambarys maloniai pakvimpa nuo ju:>

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš ėjau į darbo pokalbį, buvau labai nuvargus, tad šią griebiau net nesimatavus. Tiesa, atrodo puikiai ! Suknelė labai paprasta, bet pridėjus aksesuarus galima iš jos tikrą egzotiką padaryti :D
   Man labai patinka zvakes ! Bet labai gaila jas deginti :D

   Delete
 3. Eiiii, depresante,
  įsijunk šypseną ir šviesk kaip saulyyytė! Ir aš rimtai. Pamenu aš savąją pirmųjų savaičių depresiją, bet geriausias vaistas - vaikščioti, daryti, veikti.
  Žiūrėk, kad man nereiktų su vaistais, kurie turi dauuug laipsnių, atvaryt tave gelbėt :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū už palaikymą :*
   Kai grįšiu į lietuvą, kažką mąstysim !;D

   Delete
  2. Aš manau, kad beveik privalom tą padaryti. Dėl viso ko pikto, kad abiems ramiau būtų :D*

   Delete
  3. Labai lauksiu tos dienos !:D*

   Delete
 4. Puikūs pirkiniai! Tik dabar atradau tavo blogą ir manau čia užsuksiu dar ne kartą :)
  Aš taip pat turiu blogą: http://wolffashion.blogspot.com/
  Rašiau visą laiką angliškai, nes neturėjau labai daug lietuvių skaitytojų, bet paskutiniu metu jų atsiranda vis daugiau ir daugiau, tad nusprendžiau paklausinėti daugiau žmonių ar verta rašyti ir lietuvių kalba ar ne? Jei nesunku, užsuk ir palik savo nuomonę :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai malonu ;)
   tavo blogą taip pat žinau. Turi puikų skonį :)

   Delete
 5. Jau turbut Primark'a nusiaubei?:)
  Pamatysi, viskas bus gerai, greitai susirasi darbeli ir galesi megautis tokia gyvenimo kokybe apie kokia lietuvoje nedrisau net svajoti:) Svarbiausia buti uzsispyriai ir siekti savo tikslo, o tada viskas ranka pasiekiama. As dar tik antri metai UK, bet jau spejau gyvenima pakeisti kardinaliai:)
  Linkiu tau to paties - megaukis nauja salim ir naujais atradimais!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Primarką siaubiau tik paprastais daiktais visokiom namų apyvokos prekėm, drėgnom servetėlėm, paprastom baltom palaidinėm ir t.t. Na ir delninukę nugriebiau :D Nelabai patinka man kokybė drabužių.
   Tokie pasisakymai tikrai nuteikia pozityviai, imu galvoti, kad tikrai man pasiseks ir viskas sustos į savas vėžias. Ačiū už gražius linkėjimus :)

   Delete
 6. Linkiu kuo greičiau susirasti savą erdvę su dideliu kambariu, nes puikiai suprantu, kaip nefaina gyventi kišenės dydžio kambary, kur nė neįmanoma apsisukti. ;) Svarbiausia optimizmas, nes jei gerai suprantu, dar visko tik pradžia. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na, tas mažas kambariukas tik kliūtis pasirinkti savo dekorą, visiems kitiems reikalams kaip miegui ir trumpo laiko leidimo jame jis man visai jaukus ir mielas :)
   Vis tiek ačiū už paskatinimus :)

   Delete
 7. gal galetum pasakyti kainas?:D sukneles ir to saliko,lb idomu:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suknelė 25 svarai, o šalikas 4 svarai :)

   Delete
 8. Labai dailios nuotraukos ir detalės! Vat, iškilo toks klausimas mažytis, gal pražiūrėjau ir nemačiau, bet ką žadi studijuoti? Ir ar dabar studijuosi? Ta prasme šiais metais ar tik dirbsi? Ir kaip su mokslais Anglijoje? Nes pati kažką planuoju, tai būtų įdomu išgirsti iš pirmų lūpų.:D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū :)
   Studijuosiu reklamą, viešuosius ryšius ir žiniasklaidą. Dabar bus pirmi metai nuo Spalio. Su mokslais Anglijoje viskas labai paprastai ir aiškiai. Jei nori patekti į tikrai gerą universitetą, turi mokytis, turėti gerus pažymius ir nuoširdžiai stengtis. Geri pažymiai, puikiai parašyti motyv. ir rekomend. laiškai garantuos vietą į uni ( jei stosi į menus, dar reikės į portfolio )
   Užsiregistruok į kalba.lt Ten tau viską paaiškins išsamiai, pasiūlys uni ir taip toliau. Konsultacijos nemokamos :)

   Delete
  2. O kaip su kainomis? Yra galimybė įstoti į nemokamas studijas Anglijoje ar nelabai..? Ar patys pažymiai lemia viską?

   Delete
 9. Grazus pirkinukai! O norejau paklaust, ar kai stoji i anglija , ziuri egzaminu rezultatus? :)

  www.princessofcalifornia.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 11. Laba i grazus pirkiniai ir siaip saunuole esi :) Noriu pasiklausti kur sia delniniuke isigyjai?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū :) delninukė iš primark :)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...