Translate

follow me on FACEBOOK

Wednesday, 8 August 2012

just do it

Aš judu toliau ir pildau savo skaitytojų norus/prašymus/pageidavimus. Šį kartą kalbėsiu apie sportą. Nesu super didelė sportininkė, juolabiau ne visos mano kūno vietos apie tai išduoda, tačiau juo užsiimiau gana ilgą laiką, tad papasakoti turiu ką.
Pradėsiu nuo pat pradžių, kai mama mane kokių 6 metų užrašė į pramoginių šokių būrelį. Sėkmingai šokau 7 metus, keisdama daugybę partnerių, kol galiausiai paskutinis nusprendė užsiimti "vyriška" veikla. Visos mano suknelės, taurės, diplomai ir medaliai tapo vienu iš brangių atsiminimų, kuomet buvau labai laimingas vaikutis daręs tai, kas džiugina. ( Kadangi rašau jau naktį, nuotraukas su savo "nuopelnais" įkelsiu dienos metu ).
* Įkėliau ir tai dar ne viskas :D Kadangi yra didžiuotis kuo, tad visai nesijaučiu blogai taip "pasirodydama"
Iš visos šios krūvos yra tik 2 sidabro medaliai, visi kiti - auksas.


Žiūrėdama nuotraukas su liūdesiu žiūriu koks šakaliukas tuomet buvau. O gal tiksliau šakaliukas, su ryškiais raumenimis ant kojų. :D Dabar šiek tiek paaugus suprantu kodėl mamos veda vaikus šokti nuo mažų dienų. Visuomet pastebiu kai eina šokėjas/-a - taisiklinga, kartais per daug laikysena, raumenys ant kojų. Turiu didelį įtarimą, kad ir maniškiai išsilaikė būtent dėl šios sporto ( jei taip galima pavadinti ) šakos, nors dabar susigėdus pasakysiu - apsileidau ir tinginiauju.
Baigiantis mano šokių karjerai, mama vėl sprendė už mane ir užrašė mane į  plaukimo būrelį. Vandeny pliuškenausi kokius 6-7 metus. Dar tuo metu, mano paaugliškoje galvelėje visai nesiformavo didieji pasiekimai, plaukimo varžybos manęs nedomino ir neviliojo, viską dariau dėl savęs, malonumo. ( o, gaila, galbūt dabar aš plaukčiau kartu arba vietoj Rūtelės :D ). Plaukimo nauda buvo akivaizdi ir tikrai reikalinga - idealiai tiesi nugara, stangrios įvairios kūno vietos ( nuo rankų iki kojų ), pagerėjo savijauta/sveikata. Turbūt geriausias dalykas buvo tas, kad galėjau valgyt kada noriu ir ką noriu, nes tai neturėjo jokios įtakos mano figūrai :D
Jau šiek tiek paaugus, pradėjo dominuoti mano jaunatviškas "anarchizmas" todėl mečiau baseiną savo noru. Kiek pamenu metus "pabimbinėjau" ir nusprendžiau, kad sportas - man. Pradėjau lankyti aerobiką paprasčiausiame sporto klube. Tarp kitko, dar lankydama baseina su tečiu eidavau į darbinę " kačialką" kur dideli vyrai "stumdo štangas" ir geria miltelius. Turbūt tėtis turėjo taip pat didelę įtaką mano pomėgiui sportui.
Grįžtant vėl prie aerobikos - šis sportas, ko gero, idealiausias variantas man, nes nuo treniruočių lankymo pati užsimaniau tapti profesionalia aerobikos trenere. Šiek tiek papasakosiu apie treniruotes, palikusias didžiausią įspūdį. Viena jų "step dance" kuomet visą aerobikos laiką yra šokama be sustojimo ant tų vadinamų step'ų. Turėjau gerą trenerį, kuris kiekvieną kartą sugalvodavo po naują šokį, vis įmaišydamas sunkių judesių ir užleisdamas "užvedančią" muzika. Esu viena tų, kuri nesiskundžia nei didele apkrova, nei nuovargiu ( po sporto ), nei der kažkuo, susijusiu PRIEŠ sportą. Kita aerobikos rūšis "taebo" - mano žodžiais, tai tiesiog šokinėjimas pagal muziką, naudojant įvairių kovos menų judesius. Po šios treniruotės būdavau tiesiog nebegyva ir permirkusi. Deja, dar vienos puikios treniruotės pavadinimo nepamenu, bet esmė ta, kad pagal muziką, įmaišant lengvus šokių judesius, kilnojami svareliai, lengvos štangos ir kitokia atributika. Aerobiką lankiau ne pastoviai, keli mėnesiai treniruočių, keli sporto salėje.


Ką gi, šiek tiek papasakojau apie save, o dabar pasistengsiu viską apibendrinti ir apipavidalinti patarimų forma, ką ir kaip daryti, kad palaikyti norimą svorį, šiek tiek jo numesti, sutvirtinti kūną ar tiesiog gerai jaustis.
Kadangi dabar vasarą ir vanduo nėra ledinis, tad toms, kurios turi galimybę kiekvieną dieną išsimaudyti nuoširdžiai rekomenduoju plaukti. Visai nesvarbu ar jūs mokat teisingai valdyti rankas ir kojas, svarbu judėti. Užtenktų ir pusvalanduko per dieną. Rezultatas garantuotas.
Taip pat, intensyviai pasportavus plaukimas padeda atpalaiduoti raumenis ir kitą dieną ( jei esat tik pradėjęs sportuoti ) pieno rūgštys ne taip skaudina jūsų kūną :D
Dar vienas puikus ir 100 proc. efektyvus sportas neišleidžiant nė cento - bėgiojimas. Patartina ryte ir vakare, tačiau užtektų ir karto per dieną. Svarbiausia - vartoti daug skysčių, palaikyti kūno skysčių pusiausvyrai. Reguliuojant mitybą ir reguliariai bėgiojant, rezultatas ims matytis tikrai greitai.
Kalbant apie sporto sales, naudojuos visuomet viena programa, kurią sudaro man tėtis. Pradedant sportuoti klube panelėms, neturinčios didelio sportinio stažo ir šiaip, nenorinčioms tapti kulturistėmis užtenka valandos treniruočių. Taigi ką dariau aš : 40 min ant bėgimo takelio ( 5 min greitas ėjimas, 5 min lengvas bėgimas, 5 min greitas ėjimas ir taip toliau. ) Likus 10min ėjimo greitis lėtinamas, kad neįvaryti širdžiai šoko ir šiek tiek pailsėti. Likusias 20 min smagindavausi su treniruokliais. Priklausomai nuo to, ką jūs norite sutvirtinti. Kadangi mano kojos ir taip raumeningos, aš treniruodavau rankas, pilvą ir nugarą. Iš pat pradžių reikia imti mažiausius svorius ir dažniau kartoti pratimų seką. Tarkime dirbame su svareliais. Darome 3 kartus po 20 pakėlimų. ( t.y. 20 kartų pritraukiame svarelius, darome minutės pertrauką, dažniausiai, tos pertraukos metu apeinamas ratas aplink sporto salę, ir grįžtame prie pratimų. Ir taip 3 kartus ) Tą patį darydavau su kitais pratiimais. Palaipsniui, kai jaučiau, kad kūnas tvirtėjo, didindavau ne tik pakėlimų/prisitraukimų/atsilenkimų skaičių, bet ir kartų. Na tikiuos supratote ką noriu pasakyti :D
Pasakysiu nuoširdžiai, sportuodama visokio maisto akka mėšlo visai neatsisakydavau. Tiesiog neturiu valios ir noro. Kadangi mano organizmas to SUPER nereikalavo aš nesistengiau to ir išvengti. Bet patarimai sportuojančioms ir norinčioms numesti ir t.t. :
-Vanduo - jūsų geriausias draugas. Betkokio sporto metu - geriam, geriam, geriam.
-Valgykit daug vaisių ir daržovių. Vitaminų reikia visiems. Juolabiau, turbūt nebūtų malonu nualpti sporto salėje, ar ne ?
-Baltymai padeda augti raumenims. Neatsisakykite ir jų. Kaip ir vištienos krūtinėlės ( ją valgau jau kokius gerus 4 metus, kitos mėsos atsisakiau, nes tiesiog man ji nebeskani ) ar jautienos.
-Valgykit dažnai, bet po mažai.
-Jei dažnai kenčiat alkį, turėkite po ranka lengvo užkandžio - obuolys, trapučiai, riešutai.
- Išsiaiškinti nepavyko ar tai mitas ar tiesa, bet PATARTINA 2 valandas prieš ir po sportą nevalgyti.
Dar vienas svarbus žingsnis sportuojant - niekada to nedaryti nepavalgius, esant silpnai savijautai ar šiaip besijaučiant "ne savo kailyje". Nepersistenkit ir neperkraukit savęs.
Tiek daug prirašiau, bet nė pusės nepasakiau ką norėjau.. :D
Dar galiu pasakyti, nesilaikykit jokių dietų iš interneto ar "panelės" žurnalo. Juk tai individualiai sukurtas valgiaraštis tik vienam asmeniui, kuris nebūtinai tiks ir Jums. Aš esu griežtai nusistačius prieš tas visas dietas, nebent specialistas tai atliko pagal specialų testą, orientuojantis į jus. Tai tiek šį kartą, mielai į visus klausimus atsakysiu komentaruose. Pasidalinkit kaip sportuojate/sportavote jūs ?

---

O, kad visai nenukrypti nuo mano blog'o pradinės tematikos, įkelsiu nelabai vykusį savo manikiūrą (neturėjau specialių juostelių juodoms linijoms )
p.s kaip manote, ar verta kurti facebook paskyrą savo blog'ui ? Nes aš jau kurį laiką apie tai mąstau, bet ar tai reikalinga..
p.p.s Atnaujinau savo "shop my closet: puslapį, čia galite rasti daug mano dėvėtų drabužių iš įvairių outfit'ų

40 comments:

 1. Kaip man tokios temos kelia apetitą! Bettt, ačiū už išsamų įrašą. Tik noriu vieno dalykėlio paklausti, kokią aerobikos salę lankei? Kaip ją rasti? :D
  O dėl facebook'o paskyros, tai manau, kad nėra labai reikalinga. Kažkaip gaunasi "sviestas sviestuotas". Tik tiek, kad ten geresnis susisiekimas su visais :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. O man kaip tik, entuziazmą ir norą judėti :D
   Aerobiką lankiau pašilaičiuose esančiame "Super gym" dar kitaip Savicko sporto klube, bet visi geri treneriai išsilakstė. Jei turi pinigo, tai yra centre Jean Claude trenerio sporto klubas, ten vyksta tos TAEBO treniruotės. O šiaip kiek žinau, impulse ir seb arenoje irgi neblogos treniruotės :D
   O dėl facebook pritariu, kažkaip man jau per daug visko būtų :D

   Delete
 2. Aš pati jau daugiau nei pusę metų be didesnių pertraukų, lankau aerobiką. Ir galiu pasakyti, kad tai būtent mano sportas! Niekada gyvenime nemėgau jokio sporto ir tikrai nebūčiau savęs įsivaizdavusios plušant salėje dėl dailesnių kojų ar pilvuko, tačiau vis dėlto tai įvyko!:D ir esu laaabai patenkinta tuo ką darau dėl savęs, savijauta geresnė nepalyginamai!:)
  Kas dėl facebook, tai mano manymu nėra pats būtiniausias dalykas, tačiau būtent taip galima atsirinkti savo 'tikrųjų' skaitytojų ratą ir turėti vietą, kurioje gali betkada pasidalinti įvairiomis nereikšmingomis smulkmenomis su savo skaitytojais :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taip, aerobika tikrai daug kam patinka. Labai smagu, naudinga ir šiaip, gerina savijautą. :)
   O dėl facebook, tikrai abejoju, kad kursiuos, nenoriu užsikraut papildoma veikla, kuri nėra super reikalinga. Užteks ir blogo čia :)

   Delete
 3. Tavo figura tikrai tobula :) As jau menesis kaip pradejau begiot ir mastau daugiau ka valgau, stengiuos po sesiu nevalgyt, ir valgau daug daugiau vaisiu ir darzoviu, ir mazinu porcijas, ir jauciu kaip jau sijonas laisveja per liemeni :)) Siaip manau reiks nuo rudens uzsiimt rimtesniais sportais, i sporto kluba gal pradet vaiskciot, apie plaukima irgi jau kuris laikas masciau :))

  Puikus irasas, taip ir toliau! :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. ačiū, džiaugiuos savo ilgų metų vargais, nors tikrojo krūvio kaip ir nebuvau patyrus, kad verkčiau iš skausmo ar norėčiau kategoriškai viską mesti.
   Esi šaunuolė. tikrai geras jausmas užsimesti kokį drabužį ir žiūrėti, kaip jis smagiai smunka ir tabaluoja :D
   Svarbu sporto salėje turėti ką veikti. aš kai dar neturėjau programos, tai šiek tiek "šūdmaliavau", tad jei reikės pagalbos, drąsiai rašyk, padėsiu kek galėsiu :)

   Džiaugiuos, kad mano įrašai tampa naudingi ! Kažkokia atgaiva visam triūsui, kurį čia sudedu :D

   Delete
 4. Margarita, geras įrašas!
  Anksčiau labai intensyviai sportuodavau, tačiau kokie 5 metai kaip apleidus šį reikalą. Tačiau... nuo rugpjūčio 1d. einu į sporto klubą, vis dar ieškau kokie pratimai labiau patinka, kas teikia malonumą, o kas. Sportuoju ne dėl svorio mažinimo, bet dėl savijautos ir palaikymo to, kaip dabar atrodau. Ir labai pritariu, kad plaukiojimas puikus dalykas, ypač po sporto :)

  Tiesa, turiu ir klausimą. Koks Orly lakas... labai ilgia ieškau tokio 'kūno spalvos', šis atrodo tobulas. Greit sakyk!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, Dieter !
   Aš labai liūdžiu, kad negalėsiu UK eiti į sporto klubą, nes kainos ten nežmoniškos. O man, kaip būsimai studentei tai nelabai įkandama :(
   o šiaip, sportas - viena geriausių veiklų gyvenime, kuri teikia ne tik fizinę gerovę, bet ir moralinę :)

   O nagų laką pirkau blusų turguje už kokius 7 lt berods. Kas svarbiausia, jis buvo naujas :D Pavadinimas 575 coffee break :)

   Delete
 5. Ech, dabar reikia viską surašyti ką noriu kad suprastum ! :D
  1) Žiauriai gražus manikiūras, man nerealiai gražu kai juodos juosteles :) Ir dar kai būna atvirkštinis :)
  2) Facebook puslapį manau vertą kurti :)
  3) Pati labai mėgstu begioti ir netgi iš savo pusės galiu patarti begiojančioms panelėm-jei norit numesti pilvuką, begiojant apsivyniokite jį su maistine plevele :) Man rezultatai pasimatė jau po savaitės :) Tiesą sakant pati niekad nesportavau sporto salėje, šiltuoju metų laiku begioju. Bet labai sugundei su aerobika:) Taip pat visada su savim turiu bent puses litro buteliuką, o sėdint namuose šalia guli 2litru butelis vandens. Dabar nei sulčiu nei jokių limonadų net negeriu, ir neskanu, ir neatgaivina :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiūū, iš ties manikiūru nelabai likau patenkinta, nes nagai ne veinodo ilgio, šiek tiek trumpi, tad norimo rezultato niekaip pasiekti negaliu :(
   Dėl facebook, jau rašiau vienai panelei, nenoriu apsikrauti papildoma veikla, manau užteks ir blogo čia :)
   O apie plėvelę esu girdėjus, bet tikrai nemaniau, kad tai tiesa :D
   reikės pabandyti, bet man be kompanijos bėgioti visai nesiseka. Niekaip neprisiverčiu :(
   Šaunuolė, kad geri vandenį, jis ne tik valo organizmą, bet kaip tu ir sakei pagerina savijautą. O atrašant į tavo tolimesnį komentarą, aš ryte, prieš maistą stengiuos išgerti po stiklinę vandens, irgi valo organizmą gerai :)

   Delete
 6. Tiesa, kai pradėjau gerti daug vandens pagerėjo savijauta:) Taip pat kiekvieną rytą vos pabudus suvalgau šaukšta medaus ir išgeriu stikline vandens, sako labai sveika ir šiaip prabudina :)

  ReplyDelete
 7. kokie irasai puikus, mieloji!:** ir tu nuostabi! gaila,kad taip ir nepamaciau taves :) Bet dabar supratau, kodel visad galvojau, kad esi auksta:D ogi todel, kad tu labai smulkute ir kudute:)tikrai labai grazi figura! as irgi lankiau sokius,kokius metus,bet man nepatiko labai..tada perejau i tinklini ir ten likau 6metus. Deja, tada susilauziau ranka labai baisiai ir daktarai nebeleido grist i sporta:( o dbar tai ka.. kol kas tai aisku gerai, kasdien paplaukioju po valanda baseina, o kai vesiau begioju!nes kol kas cia per karsta:D kita vertus, ki vaziuoju namo visada tenka laiptais uzbegt iki kokio ~4auksto,kuriame buna traukinys, tai irgi sportas:DD

  ReplyDelete
  Replies
  1. kaip smagu girdėti, Mildute :*
   Gaila, kad nesusitikom, bet žinai... ITALIJA mūsų laukia... :D
   Aš tinklinio nemėgstu, turbūt dėl to, kad nemoku žaist ir tinklas visada per aukštai... :D
   O apie savo baseiniuką tai man nepasakok, nes pavydas kyla didelis, nei gali būti. jau kas kas, bet baseinas prie namo - mano svajonė :D
   O tu irgi labai daili, viskas vietoj ir viskas gerai :D

   Delete
  2. ir dar su asmenine gide, kiek girdejau..prabangiai cia:D* o tu tinkliniuj butum tikrai per maza:D as 176 tai buvau pats tas:))bet tinklinis irgi kazkiek dave figurai :) tiesa,italijoj cia tenka apsibot visas picas ir pastas, nes taip skanu, kad galiu ir pamest galva.. :D kas del baseino, tai zinok dabar nebezinau,kaip kada nors reiks gyvent be jo. baisu, bet prie gero greit priprantama:DD

   Delete
  3. uuuu, sounds good :*
   Jei tinklinis butu pakabintas pagal mane ir visi zaidejai butu mano ugio arba kazkas panasaus, tai visai smagiai zaisciau :D
   as be makaronu gyvent negaliu, tai gerai, kad negyvenu italijoj, nes ten pati skaniausia pasta :D

   Delete
 8. labai patiko irasas! pavydziu, kad tu taip noriai sportuoji - man save reikia prisiversti, visa gyvenima buvau tingine. o dar tas faktas, kad man svoris auga labai sunkiai isvis demotyvuoja pajudeti;/ vienintelis mano sportas, tai bunant vienai namie, is ryto, visu garsu pasileisti smagia muzika ir is sirdies pasitaskyti;D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Žinai, jei organizmas to labai nereikalauja, manau nereikia savęs perlaužti. Bet bent kartą, du, ar šiaip kas ilgesnius laiko tarpus pasportuoti būtina, bet tas tavo pasitaškymas irgi naudingas. taip ir toliau !! :D

   Delete
 9. Labai super įrašas!Labai įkvepia sportuoti( aš šiek tiek sportuoju namie, pabėgioju, tad tokių motyvacijų man dar labiau reikia.BEt pastebėjau, kad seniau nekenčiau bėgiojimo ar šiaip sporto, dabar pasportavus veide švyti plati šypsena - sportuoti man labai pradėjo patikti :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai malonu girdeti. Puiki, kad ir tu pamėgai sportą. Pati gali teigti, kad sportas - puikios nuotaikos ir savijautos šaltinis :)

   Delete
 10. Jei ne paslaptis kur tu studijuosi Britanijoj? :)

  ReplyDelete
 11. As manau, kad fb kurimas del blogo nenaudingas, vistiek nieko naujo nebus ten parasyta, o tik irasu nuorodos ikeltos:)
  p.s.labai grazus nagai!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Visiškai pritariu tau dėl FB :)
   Dėkui, labai juos prižiūriu :)

   Delete
 12. Kaip jau daugelis sakė - Puikus įrašas! ;)
  Pati irgi mėgstu aerobiką. Vilniuje galiu parekomenduoti Victoria Gym, ten lankiau mėnesį laiko kai buvau grįžus į Lietuvą. Klasės buvo gan pilnos, nes taikė akcijas abonimentams, tačiau treneriai geri ir sąlygos sportuoti puikios. Taippat yra baseinas ir sukūrinė vonia, kardio ir treniruoklių salės. Pati praėjusius metus lankiau aerobiką universitete, tačiau ten lygis prastas pakankamai, tikrai nenusivarydavau nuo kojų taip kaip sporto klube, tačiau bent šioks toks pajudėjimas irgi į naudą buvo. Dabar vasarą aptingau kaip meška ;D Bet sužinojau, jog darbovietėj yra sporto klubas, kuriuo galiu naudotis nemokamai. Taippat yra kelios aerobikos klasės, tai tikiuosi vėl sėkmingai įsijungti į aktyvesnį gyvenimo ritmą. ;)
  Pritariu, jog sportas (gal veikiau nors šioks toks pajudėjimas dėl savęs) milijoną kartų pageriną savijautą ir dažniausiai nereikia savęs alinti neaiškiomis dietomis. Prisiversti pradėti sportuoti/bėgioti ar šokti reikia valios, tačiau, kai pradedi tampa labiau malonu nei sunku ;)
  Dar kartą pasikartosiu, jog įrašas sveikintinas ;) Lauksiu dar kažko panašaus. Galbūt galėtum parekomenduoti kokių konkrečių pratimų sporto salėje, jei jau pradėsiu eiti, tai norėčiau bent įsivaizduoti ką ten veikti ;DDD Gal žinai kokį internetinį tinklapį/blog'ą/youtube ar dar ką su pratimų programa gera?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kaip smagu sulaukti tiek daug prijaučiančių ir sportininkių :) Apie victoria gym esu girdėjusi, bet vis niekaip nesusiruošiau eiti, nes tolokai nuo namų. Dabar tikrai bent kartą apsilankysiu :)
   Dėl pratimų, pasistengsiu pagalvoti iš to, ką atsimenu ir pabandysiu nupasakoti. O youtube dar neteko naudotis, tad nežinau ką patarti :(

   Delete
 13. Aš labai labai ne į temą, bet ne pirmą kartą pastebiu tavo nuotraukose tokius patamsėjimus ant tavo pilvo ties bamba. Ten plaukeliai ar odos kažkokia pigmentacija? Ar iš viso man haliucinacijos?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aha, dabar kai pasakei, pati pamačiau, kad šioje foto kažkas matos, bet nuo telefono greičiausiai, nes gyvai nieko pas mane ten nėra, nebent dešinėje pusėje pačiam šone, prie dubens kaulų turiu randą, kai apsiplykiau verdančiu vandeniu, bet jo nesimato :)

   Delete
 14. Labai smagu pasiskaitinėti tokius mergaitiškus ir naudingus įrašus.;)
  Tikrai pritariu dėl šokio. Nepakeičiamas užsiemimas, savotiška sporto, saviraiškos ir bendravimo forma. Man asmenškai, tai - tikras išsigelbėjimas, geresnė ne tik fizinė, bet ir psichologinė savijauta po treniruotės.
  O dar visai neseniai pilvo presui tobulinti nusipirkau lanką, dar praėjo per mažai laiko, kad rezultatus pamatyčiau, bet labai smagus užsiėmimas, žiūriu kokį filmą ir suku.;D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Esu mačius nuotraukas po lanko sukiojimo. Mėlynės ant šonų, nusidažiusios įvairiomis spalvomis.. :D O ir šiaip, kažkaip nesiseka man jį sukti. Tiksliau nemoku ilgai išbūti :D

   Delete
 15. O, sokeja buvus! Blemba, vat tokiu medaliu ir statuleliu ir pas mane yra - nors maziau, sokau 3 metus ;D Ir irgi - baigiau, nes partneris nusprende, kad nebenori... ;) O siaip su sportu susipykus jauciuosi... Tu tokia labai sportiska mano akyse dabar isvis, kai mano fizinis kruvis buna tik vieno tipo - vaiksciojimas pestute visur ;)
  p.s. tavo blogas irgi meta koda man.. ;/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš tai iki dabar būčiau šokus ( tikriausiai ) nes man labai patiko ir vos ne su ašarom teko mesti šokius :D
   Gerai gerai, kad sportiška :D
   o pėstute irgi gerai. Bent jau palaikai kažkokį ritmą ir judesius :D
   Blemba, reikės nusiimt, galvojau nėra pas mane to kodo, nes taip nervuoja:D

   Delete
 16. Paskaiciau komentarus ir kazkodel apsidziaugiau, kad dauguma musu sportuoja! Sauonoles merginos! :)
  As pati jau septintus metus jodineju ir galiu pasakyti, kad tikrai ne visiems sis sportas. Nes net nesuskaiciuociau kiek kartu grizdavau namo ir tiesiog griudavau i lova nuo visisko issekimo. Tuo labiau jojimas tai net tik pats jojimas, bet nemazas kruvis ir priziurint zirgus. Bet uztad turime dviguba nauda. Ir sportuojam ir uzsiauginam puikius draugus ir partnerius sau. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Turiu pazistama, kuri jodineja, ir be to negali isivaizduoti savo gyvenimo, tad sis sportas jai suteikia ne tik atgaiva, bet ir moraliskai atpalaiduoja, gerai nuetikia. Tad manau cia nuo zmogaus priklauso :)

   Delete
 17. Plaukimas po Meilutyte mada tapo:D As pati lankiau ir man ziauriai gerai sekesi (mano tetis buves plaukikas), bet mama neleido lankyti,nes ziema persaldavau ir vis klause ar tikrai noriu, nes figura bus labai nemoteriska... ir gerai, kad vis delto meciau, nes plaukikiu figuros labai jau sportiskos, o peciai labai platus...
  Iskeiciau plaukima i krepsini, cia realiai man paciai ziauriai ziauriai patiko. Nors esu kartais individualiste, bet man ziauriai patinka komandiniai sportai. Palankiau 3 metus ir,deja, i daile iskeiciau. O po to prasidejo... aerobika du metus, sporto klubas du metus, tenisas du metus... Esme tame,kad niekad nebuvo taip,kad lankyciau tik viena dalyka... Nuo 3 metu ir sokius lankius buvau. Tai isviso juos lankiau kokius 9 metus - ta nuo baleto, moderno iki tautiniu ir hiphopo...Siaip, megstu labai begiot. ..
  Tai va, gaila,kad uz nieko neuzsikabinau, bet tuo paciu visai gerai, nes realiai visko po truputi bent jau moku :D
  Londone reikes gal jungtis i kokia society ir bandyti atgaminti senus igudzius kazkokios sporto sakos,arba mokytis kazko naujo:)) bus smaguuu

  ReplyDelete
 18. Daugiau įrašų!!;D labai idomu paskaitinėt

  ReplyDelete
 19. butu idomu perskaityt irasa pavadinimu pvz "50 faktu apie mane"!nes atrodai man tikrai lb idomus zmogus:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. ačiū už idėja, verta susimąstyti ir apgalvoti ką galiu papasakoti apie save :D

   Delete
 20. na tikrai puikiai :)
  _________________________________________________
  kvepalai internetu | mikroautobusu nuoma | autobusu nuoma | kvepalai

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...