Translate

follow me on FACEBOOK

Monday, 7 May 2012

Kartais visai apsidžiaugiu nubudus ryte ir pamačius, kad oras už lango darganotas, apsiniaukęs ir šaltas. Noris tinginiauti lovoje visą dieną su saldžiais skaniukais ir šilta kaldra. Deja nepavyksta išgulėti ilgiau nei iki pietų, tad tenka užsiimti kokia naudinga veikla. Tokiu metu užsimanau susitvarkyti spintas, stalčius, spinteles ir dėžutes, perdėti daiktus iš vienos vietos į kitą ( labai juokinga, bet negaliu atsikratyti šio kvailo įpročio ) O vėliau eiti iš proto ir nerasti kažkokio daikto.
Turbūt graudŽiausias tokios dienos įvykis - ėjimas iš namų. Nežinau kaip Jums, bet man tokią dieną geriausiais draugais patampa converse sportbačiai, jaukūs ir šilti megztiniai bei džinsai.

Keli mano savaitgalio pirkinukai, su kuriais tikiuosi greitai pasirodysiu ir tolimesniuose savo įrašuose.

16 comments:

 1. labai gražūs šortai. !!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, apsiseilėjau juos pamačius... :D

   Delete
 2. Kokie nuostabūs pirkinukai! Tiesiog seilė nutįso.:) O kas liečia tą maniakišką tvarkymą, puikiai suprantu Tave, mane pastarosiomis dienomis apniko kažkoks pamišimas: vakar iškuopėm sodą, vėliau vakarop išblizginau pusseserės vonią, šiandien sutvarkiau visą savo kambarį, o prieš kelias minutes grįžau iš draugės, pas kurią kažkodėl taip pat paranojiškai tvarkiau jos kambarį :DDD

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jau pas tave spintoje ir man seilė tįsta, Kotryna...
   Aš tvarkausi ne tik namie, bet taip pat kaip ir tu - pas draugus. Visada pas Žygį klausiu ar nereikia sutvarkyti kokių stalčių ir pan. Kažkaip manjkakiškai skamba, bet kartais toks noras užeina.. :D

   Delete
 3. Replies
  1. ačiū, pati jais džiaugiuosi :)

   Delete
 4. Sijonas nuostabus (nors jau pakankamai daug tos spalvos gatvese, ir pas stilingus ir pas jokio stiliaus pojucio neturincius zmones, tai labai liudina)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Visiškai su tavim sutinku, bet ką daryti kai noras toks didelis ;(

   Delete
 5. omg! so nice!Jei galėčiau tai ir aš tokius šortus nešiočiau:( Tavo figura tai ideali!O tas paskutinis sijonas taip pat iš Zaros?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū už komplimentą, bet savo figūrą tikrai tobula nelaikau :/ kadangi jos pakeisti neįmanoma tai tenka tenkintis tuo ką davė gamta.. O sijonas siūtas pagal zaros modelį, viena mergina man pasiuvo už dvigubai mažesnę kainą :)

   Delete
 6. Nuostabūs daikčiukai! Įdomu bus išvysti juos deriniuose, tikiu, kad ant tavęs atrodys dar geriau! Iš tiesų, kaip knietėtų pamatyti tavo spintą, įsivaizduoju, kad viskas taip preciziška ir gausu...:)
  Kas dėl tvarkymosi, na tiesiogine to žodžio prasme - pavydžiu tiems, kurie sugeba nuo širdies, niekieno nepriverstam susitvarkyti kambarį, spintą ar kitą namų kampą. Tikiuosi, kad su laiku ateis tas polinkis tapti tvarkingesne - visur ir visada.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū :) Tikiuosi greitu metu galėsiu apsirengti, nes vėl orai pasuko kita linkme :(
   Kas liečia spintą.. Iš šalies atrodo, kad turiu tų drabužių, bet žvelgiant į juos pati, tik vienetus galėčiau išskirti kaip tikrai vertus dėmesio, nešiojamus ir ypač mylimus. Žinau, kad esu ne vienintelė, kuriai drabužių NIEKADA nebus per daug..
   Tvarkymasis ne visada buvo mano pamėgtas procesas, netgi priešingai, labai nemėgau to, bet palaipsniui kažkaip pradėjau tvarkytis ir tai tapo lyg kokiu ritualu.. :)

   Delete
 7. Aš ir mėgstu iš vienos vietos į kitą perdėlioti daiktus :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Puikus laiko praleidimo būdas :DDD

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...