Translate

follow me on FACEBOOK

Thursday, 5 April 2012

2012 03 //

Kazkaip jauciuos nepatogiai devedama sias " kelnes". Po siu nuotrauku vis del to nusprendziau, kad man jos nelabai tinka... Dar vienas look'as is Londono. Si karta oras buvo gerokai vesesnis.

16 comments:

 1. Sveika, puikiai atrodai. Parašyk kokį blog'ą apie naudojamas kosmetikos priemones. :)

  ReplyDelete
 2. aciu uz pasiulyma, manau padarysiu toki irasa :)

  ReplyDelete
 3. Labai gražu matyti elegancija ir jaunatviškumu dvelkiančius drabužių derinukus. Estetiška, subtilu, žavinga... Jūsų blogas tiesiog įkvepia būti moteriška. ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tokie komentarai, kaip Jūsū tiesiog įkvepia kelti nuotraukas ir rašyti toliau. Labai džiaugiuosi, kad man priskyrėte subtilumą ir estetiką, kadangi šiuos du dalykus visuomet stengiuosi perteikti savo aprangoje. Iš vis, nežinau tyčiom ar netyčiom, visur taikau subtilumą, nes man minimalus įvaizdis su kokiom ryškesnėm detalėm labiausiai kelia žavesio. Ačiū už tokį nuoširdų komentarą. Tikrai paglostėt mano "dušią" :)

   Delete
 4. Labai gerai atrodai, visada smagu matyti tavo outfit'us! Beja, iš kur apyrankė? Labai daili :)
  Ech, pasiilgau ir aš Londono, nuostabus miestas!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kotryna, ačiū. Stengsiuos neapleisti savo blogo :)
   O apyrankė iš primark'o. Nedvejodama griebiau ją. O Londonas iš ties nuostabus, visas tas judėjimo ritmas, skubėjimas ir tautų susiliejimas.. :)

   Delete
 5. Šis derinys atrodo tiesiog puikiai. Visumoje - apranga atrodo labai paprasta ir niekuo neišskirtinė, tačiau būtent tame ir slypi "kabliukas". Tavo blog'e apsilankau tikrai dažnai, tad tikiuosi, kad toliau mus stebinsi ir kai tik turėsi laisvo laiko ikelsi vis kažką naujo.

  P.S - pastebėjau tavo MD profilyje jog parduodi šias kelnes, tačiau patarčiau verčiau jas dar pasilaikyti, kadangi jos tau tikrai tinka ir manau, kad su jomis būtų galima sukurti puikių derinukų :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū :) Kaip jau ir minėjau, mėgstu paprastumą. Pasižadu nepamiršti savo blogo ir vis jį pildyti :) o dėl kelnių.. Net nežinau. Labai nejaukiai jaučiuosi su jomis. Dar apsvarstysiu :)

   Delete
 6. Man atodo tos kelnes tau labai puikiai atrodo, is kur istraukei kad netinka :) Zavingai ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. nejaukiai jaučiuosi dėvėdama jas :(

   Delete
 7. Atrodai tikrai super! Labai dažnai užsunku į Tavo blogą ir kaskart esu sužavėta tavo apranga. Iš ties labai susidomėjau Tavo laikrodžiu. Mačiau tokį pas Blogerę ir Helsinkio Marrianą. Ir pati labai užsinorėjau tokio. Kur pirkaisi? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sandra ir Egliuxxe aciu uz pagyras :) Labai malonu isgirsti tokius zodzius :)
   O atsaknt i Egliuxxe komentara, tai maciau pas mariann ta laikrodi, visada tokio norejau :) Si pirkau Londone, viename boutique :)

   Delete
 8. labai patiko! ACIU JUMS!

  ___________________________________

  plastikiniai langai | vidaus durys | langu kaina | langu kainos

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...